Zvoľte kategóriu


Úvod » Vozidlá » Zabezpečenie vozidiel » Komfortné a bezpečnostné systémy » Doplnkové moduly » Modul komfortného blikania smeroviek TRIPLING


        

Modul komfortného blikania smeroviek TRIPLING

skladom

 

Modul komfortného blikania smeroviek - zabezpečuje trojnásobné bliknutie smerových svetiel po krátkom stlačení spínača smerových svetiel vozidla.


0x

naša cena bez DPH: 18,00 €

naša cena s DPH(20 %): 21,60 €

Nákupom získate 4 body

Skladom: 0
Dostupnosť: on-stock
Číslo produktu: N610000101
Výrobca: KEETEC
EAN kód: 8588004793026

Kompletní specifikace

Tripling je moderná funkcia komfortného blikania smerových svetiel vozidla.

Po krátkom stlačení páčky smerových svetiel jednotka automaticky 3x blikne smerovými svetlami. Jednotka TPG je navrhnutá ako prídavný modul s veľmi jednoduchým zapojením pre všetky vozidlá s kladným ovládacím napätím smerových svetiel a 12V palubným napätím.

Riadiaca jednotka neustále monitoruje smerové svetlá. Pokiaľ sa rozsvietia aspoň na 100ms, ale nie dlhšie ako 300ms, čo značí krátke stlačenie páčky ovládania smerových svetiel, procesor okamžite dopočíta zostávajúci čas potrebný pre prvé bliknutie a hneď na to blikne ešte 2x.

Pokiaľ bliká jedna strana smerových svetiel a dôjde k aktivácii druhej strany smerových svetiel, okamžite sa ukončí blikanie už neaktuálnej strany a aktivuje sa nová strana, kde nasleduje opäť trojité bliknutie.

Pokiaľ je páčka smerových svetiel aretovaná (zapnutá) trvale, jednotka TPG nereaguje.

U tohto zariadenia je zvýraznená odolnosť proti aktivovaným výstražným smerovým svetlám a predovšetkým bola zvýšená i aktivačná rýchlosť.

Poznámka: modul nie je kompatibilný s vozidlami, ktoré majú "bimetalový prerušovač smeroviek". Napríklad vozidlá Volkswagen Passat B5, Volkswagen Golf IV, Škoda Octavia I.

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

ZDc0YWMzNT